Dýchej od Duhovky

Na první pohled jemný, něžný design, ale když se podíváš zblízka, teprve poznáš divočinu. Duhovka právě popustila uzdu tvé představivosti a posílá ti poselství "Dýchej".

Je nám ctí s touto nezkrotnou talentovanou handpoke tatérkou sdílet přátelství - děkujeme. Limitovaná edice 55 kusů vytvořená z originálu - akryl na jógamatce.

Tloušťka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 999 Kč 3 499 Kč 2 499 Kč od 2 499 Kč 2 478,51 Kč bez DPH 2 891,74 Kč bez DPH 2 065,29 Kč bez DPH od 2 065,29 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Naše dlouho očekávaná limitovaná edice ve spolupráci s handpoke tatérkou Duhovkou. Nevíš o koho jde? Mrkni na Instagram nebo web. 

 

ODLIŠ SE - Bojuj s nudou! Každý design je v limitované edici.

NEKLOUZEJ - Jestli se chceš klouzat, jdi na hřiště, ne na jógu.

POMÁHEJ PŘÍRODĚ - 100% recyklovatelné, proč? Protože na betonu houby nerostou. 

PODPORUJ - koho? Malé lokální firmy. Protože ve svíčkový máš cibuli ze Španělska, i když sousedům roste na zahradě. Náš kaučuk roste na Sumatře, ale my ho přinášíme k tobě domů, protože u nás neroste :) 

BAV SE - prostě jen tak. Ať je život veselejší :) 

 

V balíčku s jógamatkou obdržíš: 

  • certifikát o limitované edici 
  • vlastnoruční podpis Duhovky 
  • popruh na přenášení jógamatky

    Jógamatky si můžeš dopřát ve třech různých tloušťkách:

 

1mm, tahle hubeňourka je v Ananasání rodině nejmladší. Sice neprodáváme mobily, ale použijeme slova z tohoto oboru "pořád je co ztenčovat". Má všechny výhody 1,5mm jógamatek, navíc je ještě lehčí, ohebnější a co víc? Dokonce jí můžeš použít jako ručník! 

 

1,5mm je vhodná zejména pro cestování a časté přenášení, její obrovskou výhodou jsou rozměry, můžeš jí nejen srolovat, ale i poskládat jako kus oblečení a pohodlně ji nosit i uvnitř batohu, který není pro nošení jógamatky určený. Nemusíš být ale žádný velký cestovatel, aby sis tuhle krásku pořídil/a, nejvíce se nám totiž osvědčilo, když si jí budeš brát na lekce do svého oblíbeného studia a rozložíš si svou Ananasánku na jejich podložku, čímž si vytvoříš svoje místečko - hygienické a pohodlné. Tato jógamatka je také vhodná do přírody, na trávě se na ní nejen skvěle cvičí, ale můžeš si ji vzít i na piknik nebo jen tak posedět do parku. :)

 

S 3,5mm jógamatkou nemůžeš nikdy udělat chybu. Je to mazlík, určitě se ti nestane, že by ses necítil/a pohodlně. Její obrovskou výhodou je opora, kterou poskytuje, kolena a lokty se budou cítit jako v bavlnce.  3,5mm Ananásci s námi dokonce jezdí i kempovat, strčí totiž do kapsy kdejakou karimatku! S její vyšší váhou se nemusíme trápit, protože narozdíl od jiných sportů jogín nepotřebuje boty. :)

 

Všechny jógamatky je možné prát max. na 30°C v pračče bez použití aviváže.

 


Unikátní systém dvou vrstev 2v1


Vrchní vrstva je vyrobena z mikrovlákna, které je nejen velice jemná a příjemné na dotek, ale především zaručuje 100% grip.
Čím více se vám potí ruce, tím lépe podložka drží. Zní to jako z teleshoppingu, ale opravdu je to možné.


Spodní vrstva je vyrobena z přírodní gumy. Na kterémkoli podloží absolutně neklouže, nekroutí se a ani venku se nemusíte bát, že by vám ji odfouknul vítr. Navíc i přesto, jak je podložka pohodlná a měkká, je dostatečně pevná, aby ochránila před nerovnostní podloží, jako např. kamínky apod.

Unikátní materiály, které jsou použité pro výrobu ananasana jógamatek jsou přírodní a tedy 100% ekologicky recyklovatelné.


Materiál:

  • přírodní guma
  • recyklované mikrovlákno
  • barveno sojovými barvami

 

Parametry:


Délka: 183cm 
Šířka: 61cm
Tloušťka: 1mm 1,5mm, 3,5mm

Váha:

1mm/ 1kg
1,5mm/ 1,7kg
3,5mm/ 2kg 

 

Kód Kód: 419/1 419/3 419/1MM Zvolte variantu
Kategorie: R.I.P. designs