Jógamatka GRIP // Mate

Jógamatka Mate je polovinou Couple designu dvojice jógamatek SoulMate. Je důkazem toho, že ve vztahu musí být každý jedinec primárně samostatně fungující jednotkou. Dohromady se pak doplňují a tvoří harmonický celek. Nemusíš nutně doplňovat partnera, partnerku nebo kamaráda, neváhej si pořídit jen jednu část. Koneckonců, nikdy nevíš, na koho s druhou polovinou narazíš. Věříš na osud?

 

Tloušťka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Kód: 747/2MM 747/4MM Zvolte variantu
Značka: Ananasana
2 500 Kč 2 900 Kč od 2 500 Kč
Kategorie: Shop

GRIP je náš nejmodernější povrch jógamatky - materiál, který na dotek připomíná tu nejjemnější kůži. Zaručí stoprocentní spolehlivost i těm, kterým většina jógamatek prokluzuje.

 

Limitovaná edice 77 kusů. 

 

〰️Tento povrch jógamatky doporučujeme pro všechny úrovně jogínů, od začátečníků až po instruktory 

〰️Rozšířili jsme na 68 cm.

〰️Prodloužili na 185 cm.

〰️Povrch jógamatky je absolutně neklouzavý

〰️Vhodné pro fitness i jiné pohybové aktivity


Unikátní systém dvou vrstev 2v1


Vrchní vrstva je vyrobena recyklovaného polyuretanu, který má naprosto rovný a hladký povrch. Oproti jógamatkám z mikrovlákna Ananasana by se tento povrch dal přitovnat k "pogumovanému". Je nejen velice jemný a příjemný na dotek, ale především zaručuje 100% neklouzavost.

Povrch zaručuje stabilitu i lidem, kterým se vůbec nepotí ruce a chodidla a ostatní jógamatky jim prokluzují. Pokud se vám naopak velmi potí ruce, doporučujeme jógamatky z mikrovlákna.


Spodní vrstva je vyrobena z přírodní gumy. Na kterémkoli podkladu absolutně neklouže, nekroutí se, a ani venku se nemusíte bát, že by vám ji odfouknul vítr. Navíc i přesto, jak je podložka pohodlná a měkká, je dostatečně pevná, aby ochránila před nerovnostní podkladu, jako např. kamínky apod.

 

Doporučujeme

〰️ Oproti jógamatkám z mikrovlákna se tyto nedají prát v pračce, nemají ale textilní povrch, proto je jejich údržba snadná (omyvatelný povrch).

〰️ Pro první 3 použití nedoporučujeme nosit světlé oblečení, potisk může lehce zabarvit nohy nebo ruce.


Materiál

  • přírodní guma
  • recyklovaný polyuretan 

 

Parametry


Délka: 185 cm 
Šířka: 68 cm
Tloušťka: 2 mm nebo 4 mm

 

Součástí balení je popruh na přenášení jógamatky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: