Legíny SKIN 1.0 - Khaki

Nebudeš věřit, jak příjemné jsou na dotek, jak pěkně ti sednou a že je nebudeš chtít sundat. Představujeme ti první verzi našich legín Skin 1.0. Říkáš si proč první verze? První várku jsme se rozhodli poslat do světa jako testovací, i přesto, že už je na sobě všichni máme dobrých pár měsíců, zajímá nás tvůj názor a jsme otevřeni jakýmkoliv úpravám! Nepropásni jedinečnou možnost stát se jedním z těch, kdo nám pomohou dotáhnout vše k naprosté dokonalosti a pořídit si naše kousky  za testovací cenu. 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Po dlouhém ladění střihu a především materiálu jsou na světě naše první legíny! Při jejich tvoření jsme brali v potaz jejich využití, a to od jógy, běhání, lenošení doma až po běžné denní nošení do práce. U materiálu jsme si dali záležet především na tom, aby nezatěžoval životní prostředí a byl velmi příjemný na těle - tak se zrodil náš unikátní broušeny materiál B-SKINTEX®, který je vyroben ze směsi recyklované nylonu a bavlny. 

 

Vyšší zdvojený pas ti dodá pocit sebevědomí a zakryje i to, co tam vidíš jen ty :)

Švy na zadní části jsme vytvarovali tak, aby v něm každý zadek vypadal neodolatelně. 

V přední části na pasu legín je schovaná menší kapsička na kapesníky, klíče nebo tajný vzkaz.

Do vnitřní strany stehen a klína jsme vložili pás, který zaručuje dokonalou flexibilitu materiálu i švů a zabraňuje zařezávání citlivých partií do švů, tzv. "camel toe" psst...

Nad délkou legín jsme nějaký čas také polemizovali, dospěli jsme k závěru, že v dalších verzích nás neminou různé délky, avšak jako startovací jsme zvolili 7/8 délku, která dělá sexy kotníky a zároveň opticky prodlužuje nohy. 

Celkový vzhled legín by na první pohled neměl působit jednoznačně sportovně, a to hlavně proto, aby se hodily i do města, práce nebo letní pivo na zahrádce s přáteli! Ze stejného důvodu je na legínách pouze decentní logo.

Nejdůležítější informace, kterou hledáš - - - Alelůja.. JSOU NEPRŮHLEDNÉ! 

 

PS: Nenech se zmást, na první pohled se mohou zdát malinké.. takové to "Do toho se v životě nenacpu.. :D"  ale materiál je opravdu flexibilní! 

 

ananasana tabulka skin 

 

Kód Kód: 404/XL
Kategorie: Legíny