Příběh

 

MÁM OBROVSKOU RADOST, ŽE JSI SE PROKLIKAL/A AŽ SEM, TO UŽ NĚCO ZNAMENÁ!


Nejdřív mi dovol, abych se Ti představila.
Jmenuju se Bára, jsem Češka, instruktorka potápění, učitelka jógy, Brněnská náplava, magor, socioholik a možná trochu alkoholik.
Rozhodla jsem si splnit všechny své sny a dělám to právě teď. To je ale úplně jiná pohádka, Ananasanu jsem si totiž nevysnila, i když by se o tom určitě krásně psalo.


Začalo to všechno tak, že jsem neustále ztrácela jógamatky, prostě jsem po lekci už hlavou v oblacích a vždycky jsem ji někde zapomněla, odložila, nechala ležet atd. V záplavě jednobarevných jógamatek, povětšinou stejných, se to ale těžko hledá. Tak jsem se rozhodla, že se odliším, že tentokrát si koupím nějakou pořádnou. Jinou. Ale pěknou. Pohodlnou. Ekologicky kamarádskou. Neklouzavou. Ale pořádnou. No. Jenže ona prostě neexistovala... 


Tak přidáme i trochu toho klišé. Z překrásného Balijského ostrova Nusa Penida, jsem se přestěhovala do Brna, kde začal příběh Ananasany. Uvědomila jsem si, že jsem sice nikdy neměla v plánu navrhovat jógamatky, ale právě díky Ananasaně zažívám něco neskutečného. Poznala jsem úžasné lidi, ze kterých tryská život, pozitivní energie a láska. Ušla jsem dlouhou cestu, kterou bych bez těchto lidí asi nikdy sama nedala.​ A tak jsme tady. Konečně. ​ Tak  se bav, miluj, poznávej a hlavně se u toho všeho hodně směj! 

​ Bára  

 

IMG_4371