Udržitelnost

udržitelnost

Odpad a zbytkový materiál se snažíme minimalizovat od výroby až po odesílání balíčků. Všechny vaše objednávky pečlivě balíme do plně recyklovatelných obalů.

udržitelnost

Oblečení balíme také do plátěných sáčků z organické bavlny, které lze po vybalení produktu opakovaně použít. Nejraději je využíváme např. na prádlo při cestování, na kosmetiku, na pečivo, na  ovoce, zeleninu apod.

udržitelnost

Snažíme se pro vás navrhovat nadčasové střihy z kvalitních materiálů, aby i po tom, co se okoukají mohly v plné kvalitě sloužit někomu dalšímu. Není nám jedno, z čeho vyrábíme. Vždy se  snažíme najít buď organické nebo recyklované materiály.

udržitelnost

Záleží nám na tom, aby všichni, kteří se podílí na vzniku našich produktů pracovali v dobrých podmínkách a byli za to férově ohodnoceni. Stejně tak jsme hrdí na náš perfektní zákaznický servis - vždy  se snažíme udělat vše pro spokojenost našich zákazníků.

udržitelnost

Naše produkty nikdy nebudou mít co nejvíc barev, co nejvíc potisků, ani co nejvíc variant a počtů. Vytváříme věci, za kterými stojí ohromné množství práce, energie a úsilí. Každý jeden produkt nám prošel mezi rukama stokrát, předtím než vyšla jeho finální varianta. Děláme věci pomalu, osobně a s "final touch", který je dělá jedinečné.

udržitelnost
udržitelnost