Přísně Tajné

"majstrštyk" aneb něco extra

Máš jógové studio, fitko, pilates studio nebo cokoliv jiného a zaujaly tě jógamatky Ananasana? Pak jsi na správném místě, nesnášíme totiž nudu a co je větší boj s nudou, než si prozářit místo, kam tak rádi chodíme relaxovat a makat. Spojujeme krásu, funkčnost a kvalitu v jedno, v jógamatky Ananasana, na kterých i Ty můžeš mít vlastní logo, design nebo si od nás obojí nechat navrhnout. Tak se ozvi a společně už doladíme všechny detaily.

Dealuj radost

Tak jo, jedná se o velkoobchod. Ale nazývejme věci pravými jmény, my Ananasanama žijeme, tobě se moc líbí a velevážení klienti, kterým je budeš prodávat ve svém studiu, eshopu nebo obchůdku, tak ti je budou milovat! Z okna se na nás asi nedovoláš, ale když napíšeš email, nebo využiješ kontaktní formuláš, tak už to společně dotáhneme ke spokojenosti všech.

co s tím uděláme?

Na našich klientech nám moc záleží, a každou objednávku řešíme individuálně, proto upřednostňujeme se sejít někde u dortíku a všechno společně probrat. Pokud to není možné, rádi vše domluvíme i po telefonu nebo mailu.