Příběh new

Představte si, že jste v roce 2017 a v Česku nejsou k dostání žádné, ale doopravdy žádné potištěné jógamatky a už vůbec ne designové.

Příběh Ananasany začíná na ostrově Nusa Penida. Období života strávené tam, dalo základ nejen této značce, ale také mým vášním, lásce, přátelstvím navždy a životním hodnotám.

Indonésie byla mým prvotním zdrojem inspirace nejen svou krásou, barvami a tvary, ale také ve využívání přírodních zdrojů při tvorbě obyčejných věcí.

Život potápěčky je nádherně náročný, nikdy nevíš co tě čeká, nemůžeš předvídat a nadiktovat si, co pod vodou potkáš příště. Stejně tak vznikla Ananasana, přirozeně a vlastním tempem. Se změnou místa se změnila i má pracovní uniforma, z neoprenu byly legíny a z potápěčky po nějaké době taky jogínka.

Jogínka co nenechá nic jen tak, upřesněme. Urychlíme to, trávíš hodiny denně na jógamatkách z ropy v odpudivých barvách. To byl alespoň můj názor tou dobou. Přičti k tomu tu inspiraci, přírodní materiály a kreativní hlavu a vyšla z toho první jógamatka. Jógamatka, ze které se stala Ananasana taková, jakou je dnes.

Ananasana dospívá a zraje a mění se tak, jako my všichni okolo. Už není tou, kterou byla v listopadu 2017, když do Česka přišla první potištěná jógamatka a navíc ještě z přírodních materiálů. Pujeme na vlně - někdy máme múzu a sypeme nápady z rukávu, někdy máme útlum a užíváme si rozjetou flow.

Nevím, jak bude vypadat Ananasana v budoucnu, jedno vím ale jistě - její základ stojí na udržitelnosti a ekologii, a to se nezmění.

Ta uprostřed na fotce vpravo jsem já, Barča, zakladatelka Ananasany, rozevlátá hlava, detailistka, pejskařka, průvodkyně Expedition clubu, milovnice designu, dobrého jídla, přírody a dobrodružství. Starám se o chod firmy, navrhuju designy, vymýšlím produkty, sháním dodavatele a udávám směr.

barca@ananasana.cz

kontakt_ja

kontakt_psi

Anet

Anet je nepostradatelný článek Ananasany. Ladně naskočila na loďku plující rozbouřenou vodou. Nastolila pořádek a má přehled o všem od ateliéru až po sklad, stará se o web, objednávky a drží nade mnou vztyčený ukazováček vždy, když nedodržuju deadliny.

Anet je instruktorka pole dance, její superschopností je přeměnit se z dobrodružné skialpinistky v kavárenskou povalečku v rekordním čase.

Její nejoblíbenější Ananasana je jógamatka s povrchem GRIP.

aneta@ananasana.cz

Alex

Alex je naše spirituální srdce Ananasany. Naší loď drží pevně v kurzu až z norského Trondheimu, kde žije. Určuje priority, stará se o strategii a plánování, má pod palcem newsletter marketing a pomáhá nám přijmout moderní přístupy, kterými se ve Skandinávii inspiruje.

Věřím, že by Alex byla šťastná všude, kde by jí obklopovala zvířata, zdravé dobré jídlo, krásná příroda a obytná dodávka.

Produkt, který má Alex nejradši není snadné vybrat, ale nejčastěji teď nosí naši novou braletku.

alex@ananasana.cz

kontakt_ja

Tak to jsme my. A co nás spojuje?

Já jsem ukecaná, Anet tichá, Alex přemýšlivá.
Anet vegetariánka, Alex veganka a já miluju tatarák.
Já věčná prokrastinátorka a holky královny deadlinů.

Všechny jsme závislé na dobré kávě, přemýšlíme jak nezatěžovat planetu, máme stejný humor a především jsme inteligentní ženy.

Naše odlišnosti z nás dělají soudržný tým. Věci, které nás spojují z nás dělají kamarádky.

 

kontakt_ja

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení